Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet. =o))

BERAN

4. dubna 2006 v 20:28

Znamení měsíce: BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Jaká jsi?

Berani (a Beranice :) jsou velmi upřímní, přátelští a rozhodně netrpí nedostatkem energie. Její přebytek by proto měli vložit do sportu , kde se často stávají nejlepšími a slavnými. Berani si jsou vědomi své síly a průbojnosti. Jakmile se ale dostanou na výsluní, lehce se může stát, že zpychnou a začnou se vychloubat. Beran se snaží za každou cenu prosadit své názory, čímž se často dostane do sporů s okolím. Vlastní potřeby mají přednost,ale přesto dokáže být nejdobrosrdečnějším a nejštědřejším ze všech znamení. Miluje galantnost, ochranářství a dokáže se zamilovat jako málokdo. Berani milují zábavu a tanec. Kupodivu neradi cestují sami, ale ve skupině, kterou mohou bavit svými vtipnými poznámkami a do níž vnesou rozjařenou náladu. Beran dovede spřádat fantastické sny, ale neumí lhát. Je takový, jakého ho vidíte. Jeho typickou vlastností je upřímnost a poctivost.

Kdo se k tobě hodí?

Láska: Lev, Blíženec
Sex: Střelec

Známé osobnosti ve znamení Berana!

Marlon Brando, Diana Ross, Jan Ámos Komenský, Charles Chaplin, Emma Thomson, Bohumil Hrabal, Giacomo Casanova, Claudia Cardinalová, Jan Svěrák, Vincent Van Gogh, Vlasta Burian, Eddie Murphy, Scarlett O´ Hara, Lucie Bílá, Albert Einstein, Mariah Carey, Dagmar Havlová, Leonardo da Vinci, Olga Šípková...
Kam nejčastěji míří - Kuba, Jamajka, Thajsko, Tunis, Kréta, Řecko
ŽENA ve znamení BERAN Žena narozená v tomto znamení není žádná poddajná ovečka. Miluje život a všechno příjemné. K sexu má velmi zdravý a otevřený vztah. V mladším věku se ráda miluje i několikrát denně. Je schopná se milovat prakticky kdekoli. Má bujnou fantazii, takže si mnohé dokáže domyslet, experimentuje a většinou nemívá zábrany. Dokáže být něžná, přítulná, ale také pořádná dračice, která na vašem těle zanechá viditelné stopy po vášnivém milování (pořiďte si desinfekční prostředek, ráda vás po aktu ošetří!). Je to akční žena, takže pokud toužíte po příjemném "znásilnění", tak jste se správnou partnerkou. Ráda iniciuje sexuální hrátky. Je zvyklá poměřovat si sílu se svým partnerem - nebojte se trošku si zasoutěžit. Občas se můžete cítit jako na lovu, ovšem pozor - vy jste lovná zvěř. Může se zdát, že je při milování sobecká, nedejte se zmýlit, ovšem je pravdou, že pokud se vám ji opakovaně nepodaří uspokojit, aby dosáhla stupňovitý orgasmus, tak vás pravděpodobně brzy opustí nebo podvede. Nesnáší postelovou nudu, apatii nebo nezájem. Ráda si celý sexuální akt sama řídí a kontroluje. V poloze nahoře se cítí velmi spokojená. Připravte se na hlučnější soulož, ráda hlasitě vzdychá, slovně dráždí, kouše, škrábe, zatíná nehty nejen do zad, zadku, stehen... V ložnici má ráda vzrušení, takže dokáže muže pořádně rozparádit. Většinou nepotřebuje žádnou dlouhou předehru. Pokud se ji plně oddáte, tak si s vámi pěkně pohraje, většinou naprosto přesně ví, kam a jak sáhnout. Jestliže se však obáváte slastné bolesti, nemáte rád erotické pomůcky a nesnášíte robertka, tak se nacházíte ve špatné posteli. Ráda používá dráždivé erotické prádélko, některé ženy sáhnou i po gumových šatech, lesklých kozačkách na vysokých podpatcích... Pozor na vedlejší milenecký vztah, je neskutečně žárlivá a má výtečnou intuici, okamžitě zjistí, že se něco děje. Potom dokáže být velmi dramatická, bojovná, mstivá a bez lítosti s vámi skončí. Zradu vám nikdy neodpustí. Miluje rozkoš, je svolná vyzkoušet skoro všechno, co ji bude vyhovovat. Ráda překračuje všechny hranice, nic pro ni není tabu. Některé ženy tohoto znamení se nebrání ani tvrdším technikám a můžete se s nimi setkat v sado-maso salonech a v profesionálním porno světě. Jejím jediným přáním je, aby po ní muži toužili, šíleli a nikdy na ni jako na milenku nezapomněli. Od partnera očekává maximální sexuální nastavení, chlapáctví a inovace.
Rok 2006

BERAN - druhý dekan (1. 4. - 10. 4.)


V lednu a únoru je ve vzduchu větší napětí, neklid a nervozita. Očekávejte zklamání, můžete se cítit manipulovaní a využívání. Ale v březnu už na svět budete koukat úplně jinak. Od poloviny léta až do poloviny října se na vaše Slunce bude usmívat Saturn, který bezpečně "zakonzervuje" všechny zahájené aktivity, dá jim jasnou strukturu, pevný řád a stabilitu, přičemž zároveň konsoliduje a především nabízí dlouhodobou perspektivu. Saturn na vás bude upozorňovat. Je možné, že lidé z vašeho okolí ocení vaše kvality a prokáží vám úctu, kterou jste si v nedávné minulosti vysloužili. Pouze ve dnech od 2. května do 18. května na vás může zapůsobit disonantní Mars, který vzbudí a posílí nervozitu, nerozvážnost a stres. V této době se raději stáhněte ze scény, protože vaše nervozita a netaktnost by mohly zhoršit kvalitu vztahů s okolím. Pozor na úrazy, zbrklost a neuváženosti. Jsou posíleny také vaše tvůrčí schopnosti. Ti z vás, kteří se narodili mezi 5. až 7. dubnem, jsou ovlivněni mystickou planetou Neptun. Výrazná citlivost, empatie, intuice a vnímavost vás přivedou k tomu, že si začnete uvědomovat větší souvislosti mezi věcmi a ději. Rok 2006 je rokem nalézání hlubších hodnot, smyslů a pronikání za hranice materiálního světa. Výtečně vám bude fungovat intuice; najednou uvidíte vše v přesných obrysech a duhových barvách. Posílí se i váš pocit jistoty a bezpečí, probudí se ve vás obrovské množství tvůrčí energie. Budete procházet velmi důležitou vývojovou etapu vašeho vnitřního JÁ. Tento tranzit přináší období hluboce prožívaného pocitu sounáležitosti a štěstí. Mnozí z vás začnou navštěvovat hodiny jógy, budou se učit meditovat nebo se konečně pustí do nějaké formy uměleckého projevu: malování, hudby, psaní, fotografování… Těšte se na rok 2007 - ten bude vskutku výjimečný, a to hned na svém začátku!
Další horoskopy pro toto znamení:
Horoskop na tento měsíc
Srpnový horoskop!

Další články pro toto znamení:
Znamení zvěrokruhu
Zrození ve znamení Berana (21.3. - 20.4.)
Jak jste na tom s láskou?
A co povolání?
A co kondice?
Příznivé vibrace
Horoskop 2006
Majetek a zaměstnání
Láska a milování
Volný čas a zdraví
Astro bonus
Astroinspirace na nákupy
Provoň se tou správnou vůní
Dejte si pozor na vaše zdraví
Průvan ve tvém šatníku
Znáš svoji milostnou taktiku?
Divoký Beran
Co vám dělají hvězdy s váhou?
Partnerský horoskop
Beran + Beran
Býk + Beran
Blíženci + Beran
Rak + Beran
Lev + Beran
Panna + Beran
Váhy + Beran
Štír + Beran
Střelec + Beran
Kozoroh + Beran
Vodnář + Beran
Ryby + Beran
Barvy
Živelná bezbarvá
Mořská modrá
Dráždivá červená
Kameny
Jaspis červený
Rubín
Opál červený
Korál
Karneol
Hematit
Granát
Diamant
Ametyst


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slecna DeiiSSy Slecna DeiiSSy | 24. července 2007 v 15:21 | Reagovat

Ty si věříci ::--DD ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama