Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet. =o))

Teri Hatcher

25. února 2007 v 14:03 |  Zoufalé manželky
Loni byl seriál Zoufalé manželky 2x nominován na udílení Zlatých glóbů za nejlepší tv seriál, muzikál nebo komedie a Teri Hatcher jako nejlepší hlavní představitelka.
V seriálu ztvárnila
Teri Susan Mayer. Je to matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Má dceru July, která jí stále říká, co má dělat.
Hatcher se narodila 8. prosince 1964 v Kalifornii v rodině, která má k herectví hodně daleko. Otec je nukleární fyzik, matka programátorka. Ale jejich jediná dcerka od dětství raději tancovala, než seděla u počítače. Rodiče si přáli, aby z ní byla matematička a získala inženýrský diplom. Tak jim tu radost udělala. Zároveň ale začala studovat herectví na konzervatoři v San Francisku.
Sexy brunetka zamířila rovnou do Hollywoodu a začala obcházet konkurzy. Nejdřív se živila jako tanečnice v San Francisku, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, Právo v Los Angeles, Star Trek: Nová generace, Kvantový skok, Příběhy ze záhrobí, Seinfeld a Saturday Night Live. Větší role dostala v kriminálním seriálu MacGyver a v komediálních seriálech Loď lásky, Karenina píseň a Nedělní večeře. Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní Supermanovy snoubenky Lois Lane v úspěšném seriálu Superman, jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.
Vytvořila klíčové ženské postavy v komerčně úspěšných filmech.

Sexuální oběť

Svůdná a nebezpečná femme fatale Claudette, žena šéfa narkomafie, v kriminálním dramatu Nebeští vězni. Nebo špičková sportovkyně Becky, která se připlete do řemesla nájemným vrahům v gangsterské komedii Drsný a drsnější. A bývalá milenka Jamese Bonda (Pierce Brosnan) ve špionážní komedii Zítřek nikdy neumírá.
Poprvé se Teri provdala za sportovního trenéra Marcuse Leitholda a byli spolu sotva rok. Marcus o jejich manželství prohlásil: "Naše manželství skončilo ještě dřív, než byly hotové svatební fotky."
S druhým manželem, hercem Jonem Tenneym, má devítiletou dcerku Emerson Rose. Podobně jako její seriálová hrdinka ji vychovává sama. "Jsem šťastná, že jsem se stala matkou, a ne­chci, aby dcerka naším rozvodem trpěla," prohlásila
Teri. "S Jonem jsme pro to udělali všechno." Poslední dobou byla Teri Hatcher velmi často vidět ve společnosti režiséra Stephena Kaye, který dříve chodíval s jinou "Zoufalou manželkou" Evou Longorií. Teri se se Stephenem seznámila skrze společného známého.
Ve své autobiografii se Teri přiznala k traumatu z dětství. Stala se obětí sexuálního zneu­žívání. "Když s tím můj strýc začal, bylo mi pět let a po léta jsem se nedokázala s tak děsivým tajemstvím svěřit. Teprve když jsem se dozvěděla, že ten hnusný pedofil jednu dívku dokonce dohnal až k sebevraždě, šla jsem na policii a pomohla ho usvědčit."
Herečka, o níž se šuškalo, že chodí s Georgem Clooneym (což ona popírá), teď díky se­riálu Zoufalé manželky prožívá velmi šťastné období. A tvrdí, že čtyřicítka je fantastický věk.
Zoufalá manželka Teri Hatcher je krásná žena, ale ani ona se po náročném večírku neobejde bez užitečných pomocníků!
Zoufalá manželka Teri Hatcher je krásná žena, ale ani ona se po náročném večírku neobejde bez užitečných pomocníků!
Teri Hatcher konečně našla toho pravéhoTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri HatcherTeri Hatcher
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama